Przedszkole artystyczne dla dzieci w Szczecinie – Księga gości

Przedszkole artystyczne dla dzieci „Fantazja” w Szczecinie oferuje opiekę nad dziećmi objętą przez doświadczoną kadrę pedagogów, nauczycieli, instruktorów i logopedów, którzy dokładają starań, aby zajęcia realizowane w naszym punkcie przedszkolnym zainspirowały małych odkrywców do poznawania otaczającego ich świata, nauki oraz wykorzystywania indywidualnych możliwości i talentów podczas edukacji. W prywatnym przedszkolu prowadzimy zajęcia plastyczne, ruchowe, kulinarne i sensoryczne, a także logopedyczne. Podejmujemy się nauki języka angielskiego, tańca towarzyskiego, gry na instrumentach i wielu innych aktywności, podczas których Państwa pociechy będą okrywać swoje indywidualne talenty i rozwijać swój potencjał. Zapraszamy do pozostawienia opinii w naszej Księdze Gości.

Napisz nowy wpis do księgi

Fields marked with * are required.
Your E-mail address won't be published.
For security reasons we save the IP address 54.80.30.49.
It's possible that your entry will only be visible in the guestbook after we reviewed it.
We reserve the right to edit, delete, or not publish entries.
(Nie ma jeszcze żadnych wpisów)